Gizlilik Bildirimi

www.112ucakbileti.com sitesine erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. 
Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

İşletmemiz devamlı gelişmektedir. Bu nedenle  www.112ucakbileti.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yeni sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Son değişikliklerden haberdar olmak için web sitemizi sık aralıklarla ziyaret ederek sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz. Siteye devam eden erişiminiz veya devam eden site kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. 

 1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif haklarını kapsayan "www.112ucakbileti.com" sitesinin tüm hakları Serap Tur Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, vs. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz. Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz. 
   
 2. "www.112ucakbileti.com"'nin herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Ayrıca, "www.112ucakbileti.com" ve sahibi Serap Tur Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı "www.112ucakbileti.com" sitesi ve sahibi Serap Tur Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti.'ye sorumluluk yüklenemez. 
   
 3. "www.112ucakbileti.com" sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer üçüncü parti sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde "www.112ucakbileti.com"un hiçbir kontrolü olmadığı için, "www.112ucakbileti.com"un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiç bir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca "www.112ucakbileti.com"un herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından, bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.
   
 4. "www.112ucakbileti.com" aracılığı ile vermiş olduğunuz Ad, Soyadı, T.C. Kimlik Numarası, Adres gibi kişisel bilgilerinizin "www.112ucakbileti.com" ile bağlantılı şirketler, ortaklar ve acenteler ile paylaşılmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Yukarıda sayılan bilgiler haricinde istemiş olduğunuz, hizmetimize göre değişebilen başkaca kişisel bilgilerinizi de vermeniz zorunludur. Bahsedilen bilgiler doğrudan ya da dolaylı ilgili bulunan bir durum söz konusu olduğunda, uygulamadaki kural ve düzenlemelere uygun olarak, "www.112ucakbileti.com"un ve/veya sitenin diğer kullanıcılarının hak ve kazancı gözetilerek üçüncü kişilere aktarılabilir. 
   
 5. "www.112ucakbileti.com" kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. "www.112ucakbileti.com" Web Sitesi'ne girmeden önce "Site Kullanım Şartları’nı okuduğunuz kabul edilmektedir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık olduğu takdirde, işbu web sayfasında bulunan kayıtların ve "www.112ucakbileti.com" ‘ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye göre ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas dairelerinin münhasıran yetkili olduğu "www.112ucakbileti.com" ve işbu "www.112ucakbileti.com" Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir. "www.112ucakbileti.com" un kullanıcının bulunduğu ülkede dava açmak hakkı saklıdır. 

  "www.112ucakbileti.com", sitede bilgileri yer alan 3. kuruluşların, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, kesinti, kayıp işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz kayıtlara girilmesi değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmez, garanti veremez. 
   
 6. Kullanıcı Güvenliği "www.112ucakbileti.com"un toplamış olduğu tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Kullanıcılar tarafından doldurulan formlar, iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince saklanmaktadır. 

  "www.112ucakbileti.com" web sitesinin kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir maddi ve manevi zarardan sorumlu tutulamaz.
   
 7. "www.112ucakbileti.com" sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Serap Tur Turizm İnş. San. Tic. Ltd. Şti.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır. 
   
 8. İptal İade Koşulları
  "www.112ucakbileti.com"dan yapacağınız tüm rezervasyon ve bilet işlemlerinde ilgili havayolunun seçtiğiniz ücreti ile ilgili tüm kurallar gösterilmekte ve müşterilerimizden bu kuralları okuyup onaylamaları talep edilmektedir. 

  Müşterilerimiz ücret kurallarını onaylamadan rezervasyon yapamamaktadırlar. 

  Ücret kuralları içinde, satın alınan biletin iptal bilgisi, iade yapılıp yapılamadığı (kullanılmamış veya kısmen kullanılmış bilet) , bilet geçerliliğinin uzatılması, rezervasyon değişikliği, öğrenci biletlerinin yaş sınırlaması, parkur değişikliği vs. gibi tüm durumların seçtiğiniz ücret ve havayolunda izin verilip verilmediği görülebilmektedir. Bilet ücret ve kurallarını taşıyıcı havayolları belirlediğinden her havayolunun her fiyat seviyesinde farklı kural ve uygulamaları olabilmektedir.Bilet ücretlerinin kuralları ucuz fiyattan pahalıya doğru esneklik göstermektedir. Sitemizde seçtiğiniz tarihlere göre en ucuz ücretten başlayarak olasılıklar gösterildiği için, dönüş tarihinizi veya dönüş şehrinizi değiştirme gibi bir ihtimalinizin varsa lütfen deneyimli seyahat danışmanlarımıza başvurunuz.

  "www.112ucakbileti.com" dan yapılan rezervasyonlarda isim değişikliği yapılması veya satın alınmış bir biletin bir başkasına devri mümkün değildir.

  Aynı parkurda, aynı havayolunda aynı yolcu için birden fazla rezervasyon yapılması durumunda tüm rezervasyonlar havayolu tarafından haber verilmeden iptal edilebilir.

  Rezervasyonunuz, fiyat kuralları ve tüm diğer sorularınız için haftada 7 gün / 24 saat ulaşabileceğiniz 444 4 661 destek telefonumuzu arayabilirsiniz.