Genel Kurallar

Bu siteye girmek ve kullanmak suretiyle aşağıda belirtilen kurallara ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş bulunuyorsunuz.

www.112ucakbileti.com İnternet sitesinden, iç hat ve dış hat tarifeli uçuşlar için Elektronik Bilet (e-bilet) satın alabilirsiniz.

"Elektronik bilet" (e-bilet) taşıyıcı tarafından veya taşıyıcı adına düzenlenen yolculuk bilgisi içeren bilet anlamına gelir ve sözleşme şartları ile uyarılar taşıma akdinin ve biletin ayrılmaz birer parçasını oluşturur; aynı zamanda fatura hükmündedir.

İnternet üzerinden yapacağınız bilet alımlarında, bir defada en fazla 9 yolcu ve 6 uçuş için bilet alımı yapabilirsiniz. Aynı gün içinde ise, aynı kredi kartı ile en fazla iki ayrı bilet alımı imkânınız bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapacağınız işlemlerin, internet sayfalarında gösterilen şekilde tam olarak yapılması şarttır. İşlemin tarafınızdan yanlış veya hatalı yapılması nedeniyle rezervasyon, rezervasyon değişikliği, iptal, iade ve on-line bilet satın alma işlemlerinde çıkabilecek aksaklıklardan bayserturizm.com.tr sorumlu değildir.

www.112ucakbileti.com ve iş ortakları kampanya, tanıtım, reklam, ürün, etkinlik ve uygulamalarından haberdar olmanız amacıyla size posta, e-posta ve SMS gönderebilir, telefonunuza çağrı yapabilir.